• Firma   • Oferta   • Logowanie   • Kontakt   

Każdy ma coś do ukrycia


Firmy, instytucje i mieszkania prywatne są stale narażone na włamanie i kradzież. Niektórzy dostrzegają zagrożenie dopiero wówczas, gdy staną się ofiarami złodziei. A przecież stara prawda głosi, że tylko dobrze zabezpieczony kapitał może być pomnażany. I – podobnie jak profilaktyka jest tańsza od leczenia – tak koszt zabezpieczenia cennych przedmiotów jest wielokrotnie mniejszy niż koszt ich odzyskania.

Mienie i dokumenty giną często w toku codziennego funkcjonowania mieszkania. Zdarza się, że sami wpuszczamy osoby nam nieznane (domokrążcy, fachowcy, opiekunki do dzieci, panie do sprzątania, koledzy i koleżanki naszych dzieci). Złodzieje wykorzystują moment nieuwagi lub chwilowy brak nadzoru wynikający najczęściej z zaufania. Sejf skutecznie chroni przed kradzieżą, zabezpiecza przed wpływem środowiska zewnętrznego (klęski żywiołowe, uszkodzenia) a także umożliwia zachowanie porządku wśród ważniejszych dokumentów.

Ludzie od dawna chronili pieniądze i zabezpieczali cenne przedmioty. Dziś nowoczesna technologia wzbogacona o wiedzę ekspertów zapewnia niemal doskonałą ochronę wszędzie tam, gdzie jest ona wymagana. A najlepsi producenci urządzeń zabezpieczających ścigają się w przestrzeganiu coraz bardziej restrykcyjnych norm bezpieczeństwa.

Wszystkie znaczące banki w Polsce korzystają z produktów firmy Konsmetal. Potwierdza to najwyższy standard oferowanego przez firmę sprzętu. Gwarantem solidności wykonania jest system zarządzania jakości zgodny z surową normą ISO 9001.

Firma Konsmetal dba o swoich klientów również w trakcie eksploatacji zakupionych urządzeń. Temu celowi służy największa profesjonalna sieć serwisowa w Polsce zapewniająca serwisowanie części mechanicznych i elektronicznych, wymianę zamków w urządzeniach czy też podnoszenie klasy obiektów skarbcowych, przy minimalnym czasie realizacji dostosowanym do potrzeb klienta.

Wyjątkową pozycję naszych produktów potwierdzają polskie i międzynarodowe atesty:

  • IMP, ABW
  • VdS (Niemcy)
  • SBS (Szwecja)
  • SKAFOR (Dania)
  • Medal Europejski za wyrób eksportowy o europejskim standardzie przyznany przez Komitet Integracji Europejskiej i Bussines Center Club.

Naszym klientom oferujemy produkty dostosowane do indywidualnych wymagań, zróżnicowane pod względem przeznaczenia, stopnia zabezpieczenia i wielkości. Regulowane elementy, wariantowe i opcjonalne wyposażenie sprawiają, że nasze wyroby są nie tylko bezpieczne, ale także funkcjonalne. Wysoka jakość wykonania i wykończenia pozwala stosować produkty Konsmetalu, także w eleganckich i ekskluzywnych wnętrzach.